Намерихте ли това, което търсихте? Моля попитайте тук.

Дата и час: 23 Ное 2017 11:36

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Начало на кампания Лице на сайта 01.11

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Фон
Непрочетено мнениеПубликувано на: 16 Окт 2016 22:45 
ветеран
ветеран
Аватар

Написани статии: 3
Любими стилове: Iwagumi
Най-добре им се обади и ги питай как да го лепнеш,те ще си знаят най-добре,но този фон от снимката,по-принцип не е ли за терариум:

http://www.dogyfashion.com/AKVARISITKA-3D-FONOVE.htm

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 16 Окт 2016 23:02 
ентусиаст
ентусиаст
Аватар

Общ обем литри на аквариумите ми: 360
Аз го правя сборен за Анциструсите(малките) и това ми допадна.Няма да им звъня,доста се пазарихме за цената,ставам нахален.Те и за това ми пратиха боклук,не се сгъва,не оплатнява ъглите,твърд е.С другите не съм имал ядове.Може и от напрежението да не залепва,ще го тикам в топла вода или ще го правя объл,в краен случай.Интересното е ,че с каквото и да го намажа,по стъклото остава лепило,а по него не

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 16 Окт 2016 23:14 
ветеран
ветеран
Аватар

Ами не знам,ако наистина е PVC материала,JBL Fixol го дават за такъв,но от друга страна пише,че не става за 3д фонове...

Най-добре пробвай със силикон за аквариуми,ако трябва тръкни малко с шкурка,да станат грапавини.
Dow Corning 881 черния го дават най-здравия силикон за аквариуми,ако го намериш някъде по твоя край,ето тези са вносителите,при тях е около 6-7лв доколкото знам.

http://www.proventuss.com/PBG/?page_id=119

П.П Само да не си се хванал пак на някой бас и да ни хвърляш по върбите,че този път и аз ще искам процент за инфото и загубеното време :mrgreen:

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 16 Окт 2016 23:40 
ентусиаст
ентусиаст
Аватар

Хахаха,тука няма бас,а и да си кажа честно не говоря за профисионализъм.Тук всички сме равни и се учиш до като си жив.Знанията са едно ,практиката и хамалството което си приживял са друго.Никога няма да падна толкова долу ,за една почерпка,от(баса)просто ме изнервиха някой от коментарите.Черния силикон го зная и е много добър.Сега го прехванах с едни стяги и със силикон за аквариуми,утре ше се разбере

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 16 Окт 2016 23:46 
ветеран
ветеран
Аватар

aris написа:
Хахаха,тука няма бас,а и да си кажа честно не говоря за профисионализъм.Тук всички сме равни и се учиш до като си жив.Знанията са едно ,практиката и хамалството което си приживял са друго.

Точни думи,радвам се че вече си с правилната настройка и отношение към форума, и сега вече мога да ти кажа-Добре дошъл във форума ,надявам се да ти бъде от полза :-
Да се надяваме,че ще хване тоя път със силикона,утре ще кажеш.

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 16 Окт 2016 23:53 
ентусиаст
ентусиаст
Аватар

Благодаря за доверието.А колкото до Аквата сега я духам със сушоара ,дано омекне малко и ми се струва че ще стане

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Фон
Непрочетено мнениеПубликувано на: 17 Окт 2016 01:28 
Глобален модератор
Глобален модератор
Аватар

Общ обем литри на аквариумите ми: 340
Любими стилове: Жунгла ;)
Потребителят има адрес за доставки в Еконт: виж в профила
Jbl fixol е само за обикновен двулицев фон. До скоро се подмяташе из нас и го подарих на Кожухаров. За този фон категорично няма да ти свърши работа. Може да фиксираш само със секундо и след това силикона да изсъхне.
Ако и секундното не държи на напрежението , като го лепиш го поръси със сода бикарбонат (секундното) . Става заварка ;) не вреди после на нищо в аквариума. Изпробвано и в скаридарник!

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа