Намерихте ли това, което търсихте? Моля попитайте тук.

Дата и час: 22 Яну 2019 18:34

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Започваме на 15 Септември. До скоро!

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 49 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнениеПубликувано на: 24 Ное 2016 22:07 
Администратор
Администратор
Аватар

Общ обем литри на аквариумите ми: 54
Моля да се прекрати практиката в една тема, след N мнения, да започне да се пише за съвсем различни неща и темата да се размива. Това отнема много време да се модерира и оправи. Придържайте се към главната тема и пишете по нея! Безразборното качване на снимки и размиването на темите е силно препоръчително да спре още след като бъде прочетено това съобщение!

До потребителите използващи Tapatalk!
Моля прекратете кратките постове и качването на снимки без описание. Както помага Tapatalk, така и вреди!
Ако продължи тенденцията към чат и бързи отговори с една и две думи, ще се наложи премахването на Tapatalk от форума!
Във ваша полза е да започнете да пишете мнения в нормална дължина.

Краен срок за вземане под внимание горното съобщение е 30.11, след което Tapatalk ще спре, ако проблемът продължи!

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 24 Ное 2016 23:15 
ветеран
ветеран
Аватар

Арсенал!Внимание!След спиране на тапата губиш 30% от участниците!Помисли по въпроса!!!

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 24 Ное 2016 23:27 
Глобален модератор
Глобален модератор
Аватар

Общ обем литри на аквариумите ми: 340
Любими стилове: Жунгла ;)
Потребителят има адрес за доставки в Еконт: виж в профила
Мен на 100% аз на комп не сядам ;) имам алергии към вируси ..

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 24 Ное 2016 23:41 
Администратор
Администратор
Аватар

Значително са се увеличили постовете с по една и две думи. Разберете ме, че няма да стоя във форума и да цепя теми и чета възклицания във всяко мнение пуснато през Tapatalk. Редуцирайте постовете си с твърде кратки изречения или с по една дума, защото целият форум не се поддържа заради Tapatalk!

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 24 Ное 2016 23:43 
Глобален модератор
Глобален модератор
Аватар

Общ обем литри на аквариумите ми: 340
Любими стилове: Жунгла ;)
Потребителят има адрес за доставки в Еконт: виж в профила
Да пуснем кампания за още модератори ? Някой който има тапа и следи...

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 24 Ное 2016 23:47 
Администратор
Администратор
Аватар

С най-добри чувства го казвам и отчитам големия растеж на потребители, но приятели, пишете поне стойностни изречения. Няма да седна да ви ги броя по колко имате в един пост, но поне да се вижда, че има някаква тежест мнението. Разбирате ме, предполагам. Ще съм ви благодарен, ако наистина се придържате до колкото можете към това минимално изискване, да пишете важни и по темата постове. Благодаря! :D

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 25 Ное 2016 00:25 
ветеран
ветеран
Аватар

Общ обем литри на аквариумите ми: 230
Написани статии: 1
Да бре дайте да се стегнем малко тези които сме с тапаталк Амев не говоря за теб...Аз гледам да се държа прилично че боса ми се кара редовно.Поздрави.

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 25 Ное 2016 03:36 
ветеран
ветеран
Аватар

Общ обем литри на аквариумите ми: 750
Написани статии: 3
Любими стилове: Natural Aquascape
Абе да се сетят сами кой са хората на които на ден им се пише по 100 мнения от които по 70 са на собственика .... Има теми които не са "въпрос- Отговор" , ами въпрос, въпрос , въпрос и на края "абе аз си знаех ам ада питам " или "абе четох , но все пак да питам " илли "кажете вие ,че аз знам , но все пак " ... айде бе ...

По едно време (около 2 месеца ,че и овече ) не бях влизал във форума точно поради тия глупости . Едно е някой да не знае, друго някой да споделя ,че е срал ( с извинение) , че след това и как се е избърсал да обясни .....

Форума не е да си чешате пръстите по клавиатурата ! Като имаш въпрос/и задай ги в един пост , а не като не ти отговорят да питаш още 3 пъти в рамките на час и да питаш "няма ли някой да знае , някой да знае , ъп "" и т.н. :twisted:

Не е вариант да се спира цялата тапа ! Потребителите които прекаляват със спама да имат наказания от ден, два или седмица - дори и месец при повторни изцепки да немогат д апишат през Тапата - само през комп. Предполагам не е проГлем да се направи това от модераторите !? :?: ->

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 25 Ное 2016 07:09 
новак
новак

На мен пък точно това ми хареса в този форум, че има движение и хората реално общуват. В противен случай не се различава с кой знай какво. Така като гледам почти едни и същи хора пишат и в другите форуми...

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 25 Ное 2016 09:40 
ветеран
ветеран
Аватар

Не знам тоя форум откога съществува,но съм попадал на теми в БАЕ от 2004г.-там тогава е било бетер свободен чат, като тук сега.Като клъцнете тапата/аз не го ползвам,щото не сработва нещо при мен/,ще изгубите една част от форума,а другата ще почне да гледа с едно наум и леко ше се отдръпне.Трябва си време да мине ,за да се уталожат нещата и да се напаснат от самосебе си,по важно е да има посещаемост,че мъртвите форуми във всяка област,не само акваристика в Бг са доста и май се увеличава броят им.

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 25 Ное 2016 10:49 
ветеран
ветеран
Аватар

Общ обем литри на аквариумите ми: 560
Написани статии: 2
Аз предлагам да върнат казармата!

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 25 Ное 2016 14:32 
ентусиаст
ентусиаст
Аватар

Платформата от която се пише не е виновна, отговорност носи пишещия. При това положение наказвайте пишещите, не платформата и другите й ползватели. Аз не разбирам защо се говори с недомлъвки и половин уста. Явно е, че 2-3 потребители злоупотребяват със свободата, превръщайки я на свободия. Вземете мерки срещу едениците, а не срещу масата.

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 25 Ное 2016 16:51 
ветеран
ветеран
Аватар

Общ обем литри на аквариумите ми: 300
Не ползвам Тапа,но споделям мнението непосредствено над моя пост ;)
Едно такова кардинално ограничение заради някой или някои е малко крайно,но все пак форума си е на Сергей.Ако смята,че така ще е по-добре за форума да го направи.Все пак първия му пост не е въпрос или анкета,а решение ;)

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 25 Ное 2016 16:59 
Модератор
Модератор
Аватар

Общ обем литри на аквариумите ми: 650
ники_о написа:
Все пак първия му пост не е въпрос или анкета,а решение ;)

Това е много правилно и се чудя защо изобщо се коментира.

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 25 Ное 2016 17:52 
ветеран
ветеран
Аватар

Общ обем литри на аквариумите ми: 230
Написани статии: 1
Аз също искам да кажа знам че един от хората който са виновни съм аз но за напред гледам да няма такива грешки..Друго,аз ползвам предимно тапата защото рядко имам време да седна на лаптопа или ако седна преглеждам форума пак пускам си филм да ме гледа и съм заспал.Просто другите който са като мен и са писали извън темата също и отговори с по 1 дума да вземат пример от мен и да са сериозни че без тапата няма да е добре.

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 25 Ное 2016 19:55 
ветеран
ветеран
Аватар

Перка, ние ако взимаме пример от тебе... форума ше стане като разградена нива. Без да се засягаш.

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 25 Ное 2016 20:00 
ветеран
ветеран
Аватар

Общ обем литри на аквариумите ми: 45
Любими стилове: Растителни аквариуми
Еее, ето сега съм на лаптопа, не съм през тапата, аз много и не пиша през тапата, че не е много удобно за писане от телефона, де... Ама, и аз мисля, че не е добра идея тапата да се спре. Това е едно от нещата, което прави този форум различен, и толкова приятен. Но преди всичко хората са готини тук. За това, дайте да си уважаваме админа, та да си е приятен и полезен форума, както и досега.

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 25 Ное 2016 20:24 
Администратор
Администратор
Аватар

Ще направя компромис и няма да спирам Tapatalk!

Но, искам да се аргументирам и дам някои факти.

Tapatalk е външна услуга, екстра, която се предлага при софтуерна възможност и съгласие от администрацията на един форум.

Личи си, кой потребител пише от браузер и кои сипе мнения от Tapatalk. Погледнете тук search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&author_id=2128&start=20 20 мнения с по две три думи в тях. Това е проблем, който преобладава при потребителите с Tapatalk!

Трето, снимките, които се качват през Tapatalk са на външен сървър и не се гарантира сервирането им тук при нас. Което един ден ще стане проблем и тогава "Arsenal да се оправя". Ще имаме теми с липсващи и счупени кодове за изображения!

От тук нататък, всеки потребител на Tapatalk, който не публикува адекватни постове, ще бъде предупреден веднъж и след това баннат. Ако тенденцията продължава и при останалите, ще взема мерки за спиране на приложението Tapatalk с цел опазване форума от заливане с празни и несъдържателни мнения.

Оставам на разположение и искрено се надявам това съобщение да се вземе сериозно от потребителите!

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 25 Ное 2016 20:30 
Администратор
Администратор
Аватар

За проблема с размиването на темите, също ще се аргументитам!

Да не минавам в обяснителен режим, тенденцията "да пишем във всички теми за всичко, после Arsenal ще го оправи" е нарушение, което трябва да изчезне от форума още сега, още тази вечер!

Няма да карам модераторите да разделят теми! Това не е тяхна работа.

Общата култура задължава, щом в една тема се говори за Филтри, да не се обръща темата в разговор от различно естество и пр.

Надявам се, че си вземете бележка и от тук нататък, да присъствате в темите по СЪЩЕСТВО!

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 25 Ное 2016 20:31 
ветеран
ветеран
Аватар

Ами само да кажа от този линк, който си дал, не виждам нещо лошо или безмислено да е написал Перчо. Колкото и да е досаден понякога специално тези примери не са читави... А нека ти го кажа така... баннеш ли 1 човек от тези, които ползват тапаталк най-вероятно сам ще си пишеш отново във форума. Без лоши чувства, казвам ти го само като съвет. Ако искаш да го правиш казарма като БАЕ и тук ще стане същата пустош... но все пак ти си знаеш.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 49 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа