Намерихте ли това, което търсихте? Моля попитайте тук.

Дата и час: 22 Яну 2019 02:36

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Започваме на 15 Септември. До скоро!

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнениеПубликувано на: 24 Авг 2018 11:45 
Администратор
Администратор
Аватар

Общ обем литри на аквариумите ми: 54
Здравейте колеги,

След края на лятото ви очаквам на 15 септември. До тогава ще оправя някои неща по форума и сайтам други ще изчистя и подредя. Надявам се да си прекарватв добре и лятото да продължи дълго и на дадената дата започваме по график!

До скоро!

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 19 Сеп 2018 23:45 
ветеран
ветеран
Аватар

Ко щяхме да почваме ?!?!

Прикачени файлове:
9f5cbc0d0.jpg
9f5cbc0d0.jpg [ 8 KiB | Прегледано 1006 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 30 Сеп 2018 22:31 
Администратор
Администратор
Аватар

Общ обем литри на аквариумите ми: 54
Колега, Жоро

Не сме в Златен орфей и три дни да правим репетиция за ВИП пациенти. ;)

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 21 Дек 2018 20:30 
ветеран
ветеран
Аватар

Общ обем литри на аквариумите ми: 300
Предлагам всички да спрем да пишем докато недойде прословутия 15-ти Септември.....поне аз така ще направя ;)

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 21 Дек 2018 21:51 
ветеран
ветеран
Аватар

Общ обем литри на аквариумите ми: 32
То пък активността щото е..... Но да пак е вид протест ;)

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 21 Дек 2018 22:27 
ветеран
ветеран
Аватар

Форумите ще останат като едни енциклопедии за тези които искат да прочетат нещо свързано с акваристиката или даден проблем и нищо повече. Този който го мързи да чете, пак ще си пише простотиите във ФБ. Ела да видиш какво е по групите за акваристика :idea: :mrgreen:

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 22 Дек 2018 07:31 
ветеран
ветеран
Аватар

За жалост си мноооого прав.

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 22 Дек 2018 11:50 
пристрастен
пристрастен
Аватар

joro написа:
Форумите ще останат като едни енциклопедии за тези които искат да прочетат нещо свързано с акваристиката или даден проблем и нищо повече. Този който го мързи да чете, пак ще си пише простотиите във ФБ. Ела да видиш какво е по групите за акваристика :idea: :mrgreen:

Никога не чета из ФБ. Винаги като ми трябва мнение чета по форумите, ако ще и да ми отнеме една седмица четене.

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 22 Дек 2018 15:27 
ветеран
ветеран
Аватар

Общ обем литри на аквариумите ми: 240
Да живеят форумите.

Sent from my LG-M250 using Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 28 Дек 2018 14:32 
ветеран
ветеран
Аватар

Написани статии: 3
Любими стилове: Iwagumi
Ако си спомняте преди две години,когато активността в този форум беше в пиковия си период,тук цареше безогледен спам и свободия.
Нямаше ден и тема,в която да не се пускаше по някой off-topic бъзик и след него още пет.Вярно,имаше хора,на които не им се нравеше,но мнозинството твърдяхме,че точно спама,съчетан с приятната атмосфера и настроение са причината да предпочитаме този форум.

Впоследствие,когато Арсенал заяви намеренията си за ''стягане'' със санкции(Перкаши,Joro),много хора се надигнахме да негодуваме.
Ето сега отново е свободия,но активност няма...Та не е проблема във форума,или администрацията според мен.Както вече се спомена,социалните мрежи изместиха форумите,което е видно по всички форуми,но се надявам да е преходно.

Претенции към администрацията може да имаме единствено за конкурса ''Лице на сайта'',въпреки че не съм убеден,че щеше да има осезаемо отражение върху активността.Но пък беше весело и интересно,определено.
Онзи ден например ми направи впечатление,че спонсорския раздел на другия форум вече се състои само от петима.Това,мисля казва достатъчно.

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 28 Дек 2018 21:31 
ветеран
ветеран
Аватар

[quote="razr88"]
Впоследствие,когато Арсенал заяви намеренията си за ''стягане'' със санкции(Перкаши,Joro),много хора се надигнахме да негодуваме.
Ето сега отново е свободия,но активност няма...Та не е проблема във форума,или администрацията според мен.Както вече се спомена,социалните мрежи изместиха форумите,което е видно по всички форуми,но се надявам да е преходно.
/quote]
Няма да си удържа на думата и ще пиша още веднъж преди да се премахне безмисления надпис....тоест и да се премахне това ми е последния пост!
И за да е ясно защо копирам част от поста на Рейчърчето-то е за да попитам къде е свободията щом един дърпа конците?
Въпросните санкции започна само защото в този период не му достигаше време да чете всички постове....в минало време е бил доста по-спамест и от тях ;)
Не са проблема Феисбук и другите...този форум можеше да съществува безпроблемно граден на НЕЩО друго и до сега,но всеки път все получаваше прът в колелата...Колко от вас са във Феиса ежедневно,но са пак тук?Дали заради новото инфо или заради нещо което ви липсва вече?
Та да си кажа-не съм писал в темата с подобно призвание само защото водките са ми били с една повече :lol: -писах на Сергей няколко дена преди това......ето и какво писах!

Заглавие: Не ми е ясно вече...!
От: ники_о
Изпратено на: 13 Дек 2018 22:09
До: Arsenal
Съобщение

Точно не ми е ясно как да ти го кажа , но това за 15-ти 9-ти да се махне.....
Виж,МОЛЯ те лично и то много серизоно....
Или се върни както преди...(това ми е мечта явно) или делигирай права за всичко на" подопечните " си и да се нормализират нещата!
Имаш още един вариянт вече....аз като мод и то съм сериозен,До сега бягах от отговорност ,но я носех по мои си скрити начини.За първи път искам права и то за да помогна!
Казвам го за пореден път-ТИ,хора които бяха тук , а някои са все още са ,но скрити сте тези които ми вдъхнахте смелост,използвах я добре и форума преди 2 години си го показа,че и после.Спомни си моя тема с име ...май беше "аз съм четвъртия" и после доидоха доста хора-кой мислиш аз не съм поканил.....няма такъв защото верижната реакция си свърши работата
П.П.Моята молба е само-без безмислени червени изречения(с невероятна траиност ) или ТИ на линия и всичко да си е наред ;)
.............
Деня е доста преди да пиша явно тук......за периода Сергей влиза многократно и не реагира!Още не е!
Та въпроса ми е колко от вас искат да са във форум управляван от човек активен само във темата за ХОСТИНГА и ще се чувстват добре?Ами аз не се чувствам добре вече и за това нямам намерение да се подвизавам тук!
Страшно се радвам че се запознах с повечето от вас макар и от дистанция,но да си го знаете-ако един ден се върна в БГ основния ми списък от хора с които искам да изпия едно пиене е от тук създаден dailapa:
П.П.Ще ви потърся,ей :lol:
П.П.2 Верен на стила на човека дето не се споменава във този форум-весели празници и честита Нова година!

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 29 Дек 2018 00:16 
Модератор
Модератор
Аватар

Общ обем литри на аквариумите ми: 650
И аз ще бягам бате!
Няма се обяснявам, до скоро (на друго място) и весели празници и от мен!

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 29 Дек 2018 11:02 
пристрастен
пристрастен
Аватар

Пичове, забелязвам, че навсякъде нещата куцат яко от към управление. Не знам защо. Поиграх си да попрочета мнения тук и в други форуми за администратори и модератори.
Забелязах, че преди 3-4 години на темата за празниците в един друг форум са отговорили 34-5 човека. Тази година си честитиха само 2-ма човека от управлението на форума, аз и два дни по-късно още един пич. Толкос!
Тука също забелязвам, че активността е също крайно спаднала. И явно нещата идват пак от управлението.
Влизам абсолютно всеки ден по няколко пъти да чета теми във всички форуми. Тъжно, но няма активност.
Не се помага на новобранците, не се пише и от хора с опит.
Дано се оправят нещата, защото инъче хората ще влизат да ползват търсачката за конкретен проблем и толкос.
Весело посрещане на новата година и дано се завърти колелото в правилната посока :- bgzname

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 29 Дек 2018 16:30 
ветеран
ветеран
Аватар

Ники,преди няколко месеца,когато за втори път мина обявения срок за конкурса и така и не се състоя,бях готов да повдигна остро публично въпроса в една от темите,но някакси се сдържах.
Впоследстиве,поради липсата на нови мнения,се разчетох из старите теми и осъзнах,че ние сме тук от 2-3 години,но форума е създаден още през далечната 2006 от нищото.Всеки раздел,всяка функция,опция,статия и т.н(добре де айде 90% от тях) са създадени и написани от Арсенал.

Ние сме тук по собствено желание,защото ни е приятен форума,членовете,атмосферата и т.н,и влизаме,когато и по колкото искаме.
Човекът,който е хвърлил хиляди,а може би десетки,или стотици хил. часове и немалко финансови средства в развитието на форума е друг,и щом е решил да си плюе на труда(щях да използвам друга дума,но трябваше да я цензурирам) то това си е негово собствено решение и последствията ще са главно за него.

Та донякъде го разбирам...дошъл е момент,в който му е писнало,решил е да си даде почивка и да акцентира върху други аспекти.
Логичния въпрос обаче е,защо не се дадат повече правомощия на действащите модератори(или на нови) и поддръжката на форума да си продължи постарому.
Възможно е опасенията от загуба на контрол върху форума да спъват тази реорганизация,или съмнения(неоснователни) дали избраните ще могат да изпълняват задълженията си.

Повечето форуми,които следя имат повече от един създател,и няколко модератора за всеки раздел от самото си създаване,както и външна подкрепа от спонсори.
Тук,допреди две години имаше само един администратор и никакви помощници и спонсори.Е вече има и модератори,но с доста ограничени правомощия,поради което не могат да бъдат полезни.
Явно е,че работата в екип не върви.Няма сработване,което разбира се не е по вина на модераторите.

Както вече казах,според мен,дори и конкурса да си вървеше,надписа да го нямаше и въобще всичко да си беше постарому,не мисля че щеше да има осезаемо отражение върху активността.Видно е по-всички форуми,че проблема идва от другаде.

Това,за което не мога да оправдая Арсенал по никакъв начин,е липсата на отговор на съобщението на Ники.Това,най-малкото е неуважение към един от най-активните и сериозни членове на форума,който винаги искрено се е вълнувал от форума,правил е всичко възможно за неговото развитие и помощ за начинаещите.

Та,Ники,уважавам решението ви с Geshi,затова,ако е категорично,казвайте къде се местите ;)

Все пак ще си позволя да ви предизвикам,да изчакате отговора на Сергей(ако има такъв),евентуално да станете модератори с адекватни правомощия и да възвърнете реномето на форума :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 30 Дек 2018 00:30 
ветеран
ветеран
Аватар

Хм, отиде и тоя форум. Баси. Ай, живи и здрави!

Sent from my LG-M250 using Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 30 Дек 2018 11:36 
ветеран
ветеран
Аватар

Спокойно бре няма да се свърши светът!Весело посрещане на новата година!

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 31 Дек 2018 13:14 
Глобален модератор
Глобален модератор
Аватар

Общ обем литри на аквариумите ми: 340
Любими стилове: Жунгла ;)
Потребителят има адрес за доставки в Еконт: виж в профила
Аз също имам вина до някъде , влизам ама рядко имам време да пиша , чета почти всичко, но доста дини под една мишница станаха , а и както повечето от вас знаят, работата ми е такава че отсъствам често и тук последните 3-4 месеца даже много често ме нямаше. Аз това го казах още като ме избирахте за мод. Но не се оправдавам.
Относно социалните мрежи ... там всичко е по бързо , а българина не обича да чака ! Иска всичко за вчера ... за това и всички форуми са на това дередже. Не вярвам че форума ще умре тотално, а и това зависи от всички нас. Ако се отказваме толкова лесно , по добре да не се захващаме. Проблемите които аз забелязвам за от това че съмия сайт не се поддържа , иначе откъм администрация на форума мисля че нямаме проблеми... с изключение на това че липсва админа и няколко разделно модератори които да пишат статии.

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 03 Яну 2019 09:07 
ветеран
ветеран
Аватар

Кво става сега тука, Арсенал ще се обажда ли изобщо или не? Един от форумите които ми харесва, други почти няма. Ама наистина трябва се активира малко. Конкурси, лице на сайта, едно друго. Тука си пишем около 10-15 редовно и това е. Даже е малко смешно. Отделям си от времето да влизам в форума по няколко пъти на ден, ако всичко умира поне да не си губя ценото време.

И все пак очаквам Арсенал да пише. Той писа де вчера, че продава све свързано с хобито хахахахаха то става все по ясно.

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 04 Яну 2019 14:18 
неориентиран
неориентиран
Аватар

И все пак очаквам Арсенал да пише. Той писа де вчера, че продава све свързано с хобито хахахахаха то става все по ясно.[/quote]

^| и то СПЕШНО!

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 04 Яну 2019 14:58 
ветеран
ветеран
Аватар

Nebunu написа:
Отделям си от времето да влизам в форума по няколко пъти на ден, ако всичко умира поне да не си губя ценото време.
И все пак очаквам Арсенал да пише. Той писа де вчера, че продава све свързано с хобито хахахахаха то става все по ясно.

И аз очаквах Арсенал да даде някакъв отговор,но явно няма да е.
Логичният извод,който можем да си направим е,че форума скоро ще излезе на пазара,или ще изкара до хостинг,тоест до лятото и дотам.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа