Намерихте ли това, което търсихте? Моля попитайте тук.

Дата и час: 21 Фев 2019 11:34

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Започваме на 15 Септември. До скоро!

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнениеПубликувано на: 08 Фев 2019 11:01 
ветеран
ветеран
Аватар

Форума умря, до 15 Септември няма да го има ^| :( :? жалко

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 11 Фев 2019 09:06 
пристрастен
пристрастен
Аватар

joro написа:
Форума умря, до 15 Септември няма да го има ^| :( :? жалко

До кой септември? Защото като гледам, вече си е умряло положението. Това е първото ми мнение от няколко месеца насам...

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 11 Фев 2019 19:24 
новак
новак
Аватар

Здравейте,

извинявам се ама аз като новобранец да попитам, къде се обявяват тези конкурси?
Явно по-старите потребители сте изнервени доста от липсата им, пък аз в раздела конкурси не отрих нищо от близките години.
Не че ще се явявам ама да си изасня нещата зе себе си.
Лично се регистрирах тук, защото ми се стори добра атмосферата и много ми наподобява на друг форум където съм вече от доста години.
Както и да е ако го има форума и за напред ще се радвам, за мен беше полезен при старта.

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 11 Фев 2019 19:24 
новак
новак
Аватар

Здравейте,

Явно по-старите потребители сте изнервени доста от липсата им, пък аз в раздела конкурси не отрих нищо от близките години.
Лично се регистрирах тук, защото ми се стори добра атмосферата и много ми наподобява на друг форум където съм вече от доста години.
Както и да е ако го има форума и за напред ще се радвам, за мен беше полезен при старта.

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 12 Фев 2019 15:19 
ветеран
ветеран
Аватар

bjrov написа:
Здравейте,

В секция Кампании и Класации =======> Лице на сайта за месец - някой си. Там можеш да видиш всички аквариуми очаствали в избира за лице на сайта за определен месец, както и броя на глосвете които е получил, да проследиш развитие на всеки аквариум през месеците. но за съжалени всичко си остана само спомени :(

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 17 Фев 2019 23:14 
напредващ
напредващ
Аватар

Общ обем литри на аквариумите ми: 300
Чета форума от около 5 години(неактивен съм за периода,но необичам публичните изяви).....доста преди да се появят повечето от вас и непроумявам няколко неща!
-Докога ще допускате Админа да унищожава с цел форума ,а вие да сте все така безучастни?
-Колко от вас забелязаха, че хора доста по-важни за развитието на форума от горепосочения невлизат вече?Броите ли колко са вече?
-Кой създаде това "Приятелско отношение"във форума което привлича все още хора и къде е сега той и отношението?
-Колко от вас са слепи за причината....не,не е червения надпис който вади очите ви!!!
-Ще позволите ли това да продължи?
Хаиде сега да видим дали Българския народ неможе да бъде пробуден ;)

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 17 Фев 2019 23:37 
ветеран
ветеран
Аватар

Тук въпроса е че админа е собственик на форума. В предишните години 3-4 човека даваха пари за хостинг, домейн и т.н. Сега до лятото е осигурен финансовия въпрос, но след това се съмнявам, че тези хора отново биха дали пари за този форум, за да може той да съществува. Моето мнение е че нашия админ е нарцист, себичен, себелюбив, ако щеш даже егоист. Не знам но поне това се вижда отблизо 2 години насам, аз така го чуствам. Та той допреди година нямаше модератори във форума, също може би по тази причина. А сега като има такива, то те са с ограничени права, един вид могат да ми редактират поста или да го изтрият и дотам. Ако му е толкова трудно да се справя с форума, да го беше обявил за продажба, все някой за тези 2 години щеше да се навие да го купи, на разумна цена разбирасе. Читавите хора избягаха от форума, защото им писна неразбориите и неразбирателствата. Казва се се едно, обещава се и накрая нищо не се случва. Един път затягаме редиците, другия път решаваме спонтанно да ги затегнем, според настроението може би. Та той нашия админ дори мисля че от известно време дори няма аквариум пълен с вода, ако не се лъжа. Явно ще се отказва от хобито, но и той не иска да си го признае. Нещата ги виждам форума да просъществува до Юни месец, след това Божа работа. Амин.

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 18 Фев 2019 09:08 
пристрастен
пристрастен
Аватар

Пичове, и аз чета. И аз рядко се включвам. Мен лично ме светна Никола (Amev) за този форум. От тогава си влизам редовно, но не пиша по много.
И така, не е задължително да буйстваме срещу Админа, все пак си е наше решението дали да влизаме или не.
Относно Админа дали има аквариум, това пак не е фактор. И да няма, това не значи, че не може да даде читаво мнение или да направи това място по-добро.
И накрая, да, най-читавите съфорумци не влизат вече, това се вижда, само не знам в кой форум избягаха, че и аз да се метна нататък.
Най-лошото и обидно според мен е това, че Админа не изрази никаква позиция и не е написал буква по този въпрос.

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 18 Фев 2019 09:25 
ветеран
ветеран
Аватар

lightning_boy написа:
Пичове, и аз чета. И аз рядко се включвам. Мен лично ме светна Никола (Amev) за този форум. От тогава си влизам редовно, но не пиша по много.
И така, не е задължително да буйстваме срещу Админа, все пак си е наше решението дали да влизаме или не.
Относно Админа дали има аквариум, това пак не е фактор. И да няма, това не значи, че не може да даде читаво мнение или да направи това място по-добро.
И накрая, да, най-читавите съфорумци не влизат вече, това се вижда, само не знам в кой форум избягаха, че и аз да се метна нататък.
Най-лошото и обидно според мен е това, че Админа не изрази никаква позиция и не е написал буква по този въпрос.

Позицията му беше, че има лични ангажименти и бил натоварен и не се е отказал от хобито, но 1 седмица след това си продаде аквариума с шкафа и оборудването ако не ме лъже паметта, беше януари месец, дори аз му помогнах да го продаде, бях му пуснал линк към обявата в няколко ФБ групи.

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 18 Фев 2019 09:43 
ветеран
ветеран
Аватар

Който каквото прочел и научил това е!След лятото всеки ще се спасява по единично! :) ;)

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 18 Фев 2019 11:00 
ветеран
ветеран
Аватар

Мдааа!
https://www.youtube.com/watch?v=WxnTNydbdjk

:smile: :smile: :smile:

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 18 Фев 2019 11:46 
пристрастен
пристрастен
Аватар

joro написа:
lightning_boy написа:

Позицията му беше, че има лични ангажименти и бил натоварен и не се е отказал от хобито, но 1 седмица след това си продаде аквариума с шкафа и оборудването ако не ме лъже паметта, беше януари месец, дори аз му помогнах да го продаде, бях му пуснал линк към обявата в няколко ФБ групи.

Адаш, за аквариума видях, че му помогна да го продаде, но после пусна друга тема уж.
Та знае ли някой къде са се покрили Амев, Пента, Перката .. Геши гледам, че е активен в един форум, ама останалите...

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 18 Фев 2019 15:11 
ветеран
ветеран
Аватар

Във Фейсбук групите е активен Амев и доста други членове.Но там е голямо мазало!Вярно получаваш отговори на въпросите си за секунди,но някак не ме влече.Явно им писна от форуми на момчетата и там се чувстват добре и са си прави.Правят си конкурси раздават си награди,за какво им е да са в този форум дето даже трябва и да си плащат всяка година,за да съществува форума!Аз ги рабирам нищо че не пиша в групите по Фейсбук!Арсенал гледам е влизал преди броени часове за последно,но си мълчи paper

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа