Намерихте ли това, което търсихте? Моля попитайте тук.

Дата и час: 19 Окт 2018 02:37

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Започваме на 15 Септември. До скоро!

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнениеПубликувано на: 11 Окт 2018 18:27 
неориентиран
неориентиран
Аватар

Имам проблем с изпускането на урина. Казаха, ми че имам свръхакитевен пикочен мехур. Лекувам се но трябва да съм с памперс, защото се напикавам. Докато бях в колата на приятелят ми почувствах, че трябва да отида по голяма нужда. Казах му да спре до едно заведение, за да отида а той отказа с извинението че сега бърза да стигнем че иска да гледа мач и да не изпусне част от него пък нали имам памперс и няма от какво да се притеснявам. Почувствах се зле, защото усетих че мисли само за себе си. Неможах да издържа да се приберем и се нааках. На него след като се прибрахме не му пукаше и си пусна телевизора. Да го зарежа ли?

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 11 Окт 2018 18:59 
ветеран
ветеран
Аватар

Лошо :? хем имаш проблем с пикочния мехур, хем се насираш :( а спри се де, кво стаа, дюзата ли не издържа :?: или е от окачването на Голфу :?: взимай мерки докат е време :!: явно гаджето ти е очаквал друго, всеки може да се насере у гащите, другия път бъди оригинална, опръскай тавана :P

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа